Sıfırdan İleri Seviyeye Uygulamalı Java Kursu

Kaçırmayın; Kısa bir süre için bu kurs şimdi yalnızca
279.99 yerine sadece ₺38.99!

Udemy Üzerinden Kayıt Ol | Web Geliştirme Uzmanlığı Komple Seti İncele

Sıfırdan İleri Seviyeye Uygulamalı Java Kursu

Sıfırdan İleri Seviyeye Uygulamalı Java Kursu
 • Eğitmen
  Emre Altunbilek
 • Kategori
  Programlama Dilleri
 • Süre
  48 Saat
 • Kurs Numarası
  44

Adım adım tüm java yapılarını öğren, örnek projelerle uzmanlaş ve 30 gün içinde kendi uygulamanı gerçekleştir

Kurs Açıklaması

Adım adım Javayı öğrenin !

Bu kurs ile en temel yapılardan en kompleks yapılara kadar tüm kavramları örnekler, açıklamalar ve de projelerle öğreneceksiniz. Teorik ve pratikte öğrendiğiniz bu kavramları, projelerde doğru yöntemler ile gerçekleştireceksiniz.

Bol örnekler, ödevler , projeler !

Bu kurs sizlere teorik bilgi ile beraber pratik yapma imkanı da sağlayacak. Üstelik en etkin ve en doğru şekilde.. Bir problemi çözmek kadar onu en etkin ve hızlı bir şekilde çözmek de önemlidir. Bir uygulama geliştirirken dikkat edilmesi gereken, herkesçe uygun görülmüş konseptleri de öğreneceksiniz.

Bir konu ile ilgili proje yapılırken, daha önceden anlatılmış konuların özetini yaparak pekiştirmeyi ve de yeni ve farklı methodlar kullanarak ufkunuzu açmaya dikkat ettim. O yüzden konuyu bilseniz bile örnekleri ve projeleri lütfen atlamayın, o konu dışında başka konular hakkında da pek çok bilgiyi kaçırmanızı istemem.Kursu bitirerek Javada uzmanlaşın !

Bu kurs ile öğrendiğiniz kavramlar sayesinde,   başka bir nesneye yönelimli programlamayı çok daha kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Problem çözümleri ve araştırma konularında kendinizi geliştireceksiniz. Neyi nasıl araştıracağınız öğrenip bu konuda kendinize de güvendikten sonra yapamayacağınız bir şey kalmayacaktır. Bu kursta bir hata durumunda nereye bakmamız gerektiğini ve sorunu nasıl çözeceğimiz yöntemlerini öğreneceksiniz.

Android uygulamaları geliştirebilirsiniz. Android frameworkünde kullanılan temel kavramları ve sınıflar, bu kursta edindiğiniz Java bilgisi sayesinde artık size çok kolay ve anlaşılır gelecek.

Java kariyeri için daha gelişmiş konuları öğrenip anlayacak alt yapıya ve özgüvene sahip olacaksınız. Çünkü konuları en küçük ayrıntılarıyla işledikten sonra, çok da basit olmayan örneklerle pekiştireceksiniz.

Eğitmen

Emre Altunbilek
Emre Altunbilek
Engineer
 • Öğrenci Sayısı:

  15806

 • Kurs Sayısı

  5

 • Eğitmen Puanı

  4.70

Özgeçmiş

Ben Emre Altunbilek. 1988 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldum ve sonrasında çalışma hayatına atıldım.

Bir kamu kuruluşunda bilgi işlem merkezinde çalışmaktayım. İş yerinde Database Administration ,Yedekleme Sistemlerinden sorumluyum.

Java ve android ile uzun yıllardır uğraşmaktayım. Yeni şeyler öğrenme konusundaki merakım ve isteğimden dolayı aslında her zaman ben de bir öğrenciyim ve bir öğrencinin bir konuyu öğrenirken ne gibi zorluklar yaşayabileceğinin farkındayım.

Bu yüzden eğitimlerimi öğrencinin kafasında soru işareti kalmaması, hızlı, etkili ve de kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlayacak şekilde oluşturmaya çalışıyorum. Ve var olan tüm öğrencilerimden bunları duymak bile bu setleri hazırlarken çekilen zahmetleri unutturup beni mutlu etmeye yetiyor.

Ülkemizin geleceği gençlerimizde ve gelişmişlik yazılımla olacak. Bu ülkenin bulut mulut gibi bir şey var onu kullanın gerisine karışmayın diyenler yerine, yeni şeyler üreten insanlara ihtiyacı var.

Bu hedefte sizlere yardımcı olabilmekten gurur duyuyorum. Yeni eğitimlerde görüşmek üzere, zira daha öğrenecek çok şey var:)
.

Puanlama

Kurs Puanı:

5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Star
Kursun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

Bu kursta yer alan dersler aşağıda listelenmiştir. Aktif olan başlıklardan örnek dersleri izleyebilirsiniz.