Kotlin ile Android Mobil Uygulama Geliştirme Kursu

Kaçırmayın; Kısa bir süre için bu kurs şimdi yalnızca
399.99 yerine sadece ₺38.99!

Udemy Üzerinden Kayıt Ol | Web Geliştirme Uzmanlığı Komple Seti İncele

Kotlin ile Android Mobil Uygulama Geliştirme Kursu

Kotlin ile Android Mobil Uygulama Geliştirme Kursu
 • Eğitmen
  Emre Altunbilek
 • Kategori
  Programlama Dilleri
 • Süre
  53.5 Saat
 • Kurs Numarası
  45

Kotlin programlama dilini öğrenip android uygulamaları yapın! Retrofit, Firebase ile gelişmiş uygulamalar geliştirin

Kurs Açıklaması

Kotlin ile Nesne Yönelimli Programlamayı tüm detayları ile öğrenerek uzmanlaşın, adım adım Android kavramlarını öğrenin ve hızlı bir şekilde kendi Android uygulamalarınızı geliştirmenin tadını çıkarın.

Bu kursta ilk olarak sıfırdan Kotlin ile Nesne Yönelimli Programlamanın tüm kavramlarını öğrenerek android uygulamalar geliştirmek için sağlam bir temele sahip olacaksınız.

Edindiğiniz bu sağlam temelden sonra; android ile ilgili tüm kavramları detayları ve mantıklarıyla, ezbere iş yapmadan öğrenip, profesyonel tasarıma sahip uygulamalar yapmayı öğreneceksiniz.

Android Uygulama Geliştirme

Bu kursun Türkiyedeki en büyük, en kapsamlı ve de en öğretici kotlin ile android uygulama geliştirme kursu olmasını sağlamak adına , kurs içeriği zengin tutuldu ve uygulama geliştirirken ihtiyacınız olacak kavramlar, bilgiler, 3. parti kütüphaneler tüm detaylarıyla anlatıldı.

Kursta yer alan bazı önemli kavramlar

 • Android temel kavramları, tasarımsal bilgiler
 • Profesyonel uygulamalar geliştirmek için bilinmesi gereken kavramlar, kütüphaneler
 • Json ve APi kavramları
 • Volley ve Retrofit kütüphanelerini kullanılarak internetten veri çekme 
 • Firebase Authentication, Storage, Realtime database ve Cloud Messaging modülleri

Çok daha fazlasını kursta bulabilirsiniz. 

Özellikle kursta yapılan uygulamaların tanıtım videolarını izleyerek bu kurstan sonra neler başarabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kurstaki örnekleri geliştirerek google play store'da ilk uygulamalarını koyan öğrencilerim arasında siz de yerinizi alın... 

Kurs boyunca kafanıza takılan soruları slack ve whatsapp yardımlaşma grubumuza veya kursun soru cevap bölümünden bana ulaştırabilirsiniz. En kısa sürede cevaplanacağından emin olabilirsiniz.

Kotlin öğrenmesi ve yazması çok keyifli bir dil.  Siz de bu son zamanların en popüler dili olan Kotlin programlama dilini öğrenmek ve de hızlı ve kolay bir şekilde Android uygulamalar geliştirmek istiyorsan bu kursa katıl ve beraber güzel uygulamalar yapalım.


Eğitmen

Emre Altunbilek
Emre Altunbilek
Engineer
 • Öğrenci Sayısı:

  16026

 • Kurs Sayısı

  5

 • Eğitmen Puanı

  4.75

Özgeçmiş

Ben Emre Altunbilek. 1988 Bursa doğumluyum. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldum ve sonrasında çalışma hayatına atıldım.

Bir kamu kuruluşunda bilgi işlem merkezinde çalışmaktayım. İş yerinde Database Administration ,Yedekleme Sistemlerinden sorumluyum.

Java ve android ile uzun yıllardır uğraşmaktayım. Yeni şeyler öğrenme konusundaki merakım ve isteğimden dolayı aslında her zaman ben de bir öğrenciyim ve bir öğrencinin bir konuyu öğrenirken ne gibi zorluklar yaşayabileceğinin farkındayım.

Bu yüzden eğitimlerimi öğrencinin kafasında soru işareti kalmaması, hızlı, etkili ve de kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlayacak şekilde oluşturmaya çalışıyorum. Ve var olan tüm öğrencilerimden bunları duymak bile bu setleri hazırlarken çekilen zahmetleri unutturup beni mutlu etmeye yetiyor.

Ülkemizin geleceği gençlerimizde ve gelişmişlik yazılımla olacak. Bu ülkenin bulut mulut gibi bir şey var onu kullanın gerisine karışmayın diyenler yerine, yeni şeyler üreten insanlara ihtiyacı var.

Bu hedefte sizlere yardımcı olabilmekten gurur duyuyorum. Yeni eğitimlerde görüşmek üzere, zira daha öğrenecek çok şey var:)
.

Puanlama

Kurs Puanı:4.61972

5 Yıldız503
4 Yıldız142
3 Yıldız37
2 Yıldız5
1 Star3
Kursun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

Bu kursta yer alan dersler aşağıda listelenmiştir. Aktif olan başlıklardan örnek dersleri izleyebilirsiniz.