PHP ile Sıfırdan Nesne Yönelimli Programlama (OOP + MVC)

Kaçırmayın; Kısa bir süre için bu kurs şimdi yalnızca
49.99 yerine sadece ₺34.99!

Udemy Üzerinden Kayıt Ol | Web Geliştirme Uzmanlığı Komple Seti İncele

PHP ile Sıfırdan Nesne Yönelimli Programlama (OOP + MVC)

PHP ile Sıfırdan Nesne Yönelimli Programlama (OOP + MVC)
 • Eğitmen
  Koray SADIKLAR
 • Kategori
  Web Geliştirme
 • Süre
  12 Saat
 • Kurs Numarası
  60

NYP'yi sıfırdan öğrenip MVC mimarisi oluşturarak devamında E-ticaret sitesi yazmayı öğrenin.

Kurs Açıklaması

Bu kurs 10.000'in üzerinde öğrencisi bulunan EDUKEY Eğitim Akademisi  Danışmanlığında Uzman Eğitmen Koray Sadıklar tarafından hazırlanmıştır. Kursta yer alan müfredat konunun başından sonuna kadar öğrencinin öğrenme disiplininde ilerlemesi baz alınarak ve proje üretmesini sağlamak üzere kurgulanmıştır.

Php ile Nesne Yönelimli Programlamaya Giriş Yapın!

Php tartışmasız web alanı için yazılması en zevkli dillerden bir tanesi. Eğer sizde PHP öğrenmeye başladım, artık kendimi bir adım daha ileri götürmeliyim, daha düzenli ve pratik kod yazmalıyım diyorsanız doğru kaynaktasınız. Php ile Nesne Yönelimli Programlamaya giriş yaparak temeli attığımız eğitimizde öğrendiğimiz bilgiler ile sıfırdan bir MVC projesine imza atıyoruz. Bununlada kalmıyor birlikte yazdığımız MVC projemiz ile bir e-ticaret sitesi kodluyoruz. Günlük hayatta karşılaştığımız ve nasıl yapıldığı merak edilen bu projeler ile sizlerde bir çok sorunun yanıtını bu eğitimle bulacaksınız.

Kursta Yapılan Projeler

EDUKEY kursları öğrencilerin temel eğitimi aldıktan sonra proje geliştirmeye odaklanmasını sağlamak üzere müfredatlarını kurgular. Eğitmen Koray Sadıklar PHP ile Sıfırdan Nesne Yönelimli Programlama (OOP) eğitiminde temel eğitimi öğrencilerine sunduktan sonra öğrendiklerini uygulayabilecekleri ve zorlanmadan yapabilecekleri projeleri bu kurs içerisinde öğrencilerine sunmuştur.

Kurs Güncellemesi ve Yapılacak Projeler

EDUKEY Yaşayan eğitimler sunmaya her zaman devam etmektedir. Öğrencilerinin görüş ve önerilerini sürekli dikkate alan EDUKEY öğrencilerinden gelen talep ve isteklere göre kurslarında gerek görüldüğü durumlarda güncellemeyi sürekli hale getirmiştir. Üstelik öğrencilerin ek güncelleştirme ders  ve projelerine ücret ödemeside gerekmez.Eğitmen

Koray SADIKLAR
Koray SADIKLAR
Yazılım Geliştirici & Eğitmen
 • Öğrenci Sayısı:

  946

 • Kurs Sayısı

  4

 • Eğitmen Puanı

  4.41

Özgeçmiş

Güncel teknolojileri takip edip sürekli yenilenmeyi ve trendleri takip ederek bunların çizgisinde işimi icra etmeye çalışıyorum. Özel bir şirkette 8 yıldır yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım. Yeni şeyler öğrenmek için sürekli araştırma yaparak kendimi güncel tutmaya ve öğrendiklerimi Udemy üzerinden diğer öğrenmek isteyenlere aktarmaya başladım. Öğrenecek ve paylaşacağımız çok şey olduğuna inanıyorum.

Puanlama

Kurs Puanı:4.3

5 Yıldız47
4 Yıldız10
3 Yıldız5
2 Yıldız1
1 Star3
Kursun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

Bu kursta yer alan dersler aşağıda listelenmiştir. Aktif olan başlıklardan örnek dersleri izleyebilirsiniz.