Sıfırdan İleri Seviye Laravel 5.6 ve Proje Geliştirme

Kaçırmayın; Kısa bir süre için bu kurs şimdi yalnızca
389.99 yerine sadece ₺34.99!

Udemy Üzerinden Kayıt Ol | Web Geliştirme Uzmanlığı Komple Seti İncele

Sıfırdan İleri Seviye Laravel 5.6 ve Proje Geliştirme

Sıfırdan İleri Seviye Laravel 5.6 ve Proje Geliştirme
 • Eğitmen
  Mustafa Kılıç
 • Kategori
  Web Geliştirme
 • Süre
  24 Saat
 • Kurs Numarası
  38

Laravel 'in En Son Sürümü Laravel 5.6 ile Temelden İleri Seviye Proje Geliştirecek Düzeye Gelin.

Kurs Açıklaması

Bu kurs 10.000'in üzerinde öğrencisi bulunan EDUKEY Eğitim Akademisi  Danışmanlığında Uzman Eğitmen Mustafa Kılıç tarafından hazırlanmıştır. Kursta yer alan müfredat konunun başından sonuna kadar öğrencinin öğrenme disiplininde ilerlemesi baz alınarak ve proje üretmesini sağlamak üzere kurgulanmıştır.

Laravel Nedir?

Laravel ihtiyaç duyulan, gelişmiş bir çok özellik ve yapıyı üzerinde barındıran, PHP ve OOP tüm nimetlerinden yararlanan, web uygulamaları geliştirmeyi sağlayan açık kaynak PHP framework’ tür.

Laravel Özellikleri ve Neden Laravel ?

 • Yapısı gereği gerçekten çok sade ve temiz kod yazarak istediğiniz uygulamaları geliştirme imkanı verir.
 • Söz dizimi çok basit ve anlamlıdır. Alışmak için zorlanmazsınız, çabuk öğrenilebilir.
 • Bir kaç işlem barındıran küçük uygulamalardan, büyük kurumsal projelere kadar her türlü web uygulamasını tasarlama esnekliğine sahiptir.
 • OOP ve PHP nin tüm nimetlerinden yararlanır böylece güncel php özelliklerinde oop uygun şekilde çalışırız.

Kursta Yapılan Proje

EDUKEY kursları öğrencilerin temel eğitimi aldıktan sonra proje geliştirmeye odaklanmasını sağlamak üzere müfredatlarını kurgular. Eğitmen Mustafa Kılıç Laravel 5.5 eğitiminde temel eğitimi öğrencilerine sunduktan sonra öğrendiklerini uygulayabilecekleri ve zorlanmadan yapabilecekleri Laravel ile Blog Scripti uygulamasını bu kurs içerisinde öğrencilerine sunmuştur.

Kurs Güncellemesi ve Yapılacak Projeler

EDUKEY Yaşayan eğitimler sunmaya her zaman devam etmektedir. Öğrencilerinin görüş ve önerilerini sürekli dikkate alan EDUKEY öğrencilerinden gelen talep ve isteklere göre kurslarında gerek görüldüğü durumlarda güncellemeyi sürekli hale getirmiştir. Üstelik öğrencilerin ek güncelleştirme ders  ve projelerine ücret ödemeside gerekmez.

Bu kapsamda kurs içerisinde kayıtlı öğrenciler arasında yapılacak anket neticesinde bu kursa seçilen bir proje eğitmen tarafından anlatımı çekilerek yüklenecektir.

Bu kurs Çift Sertifika Sunmaktadır

EDUKEY kurslarını Udemy üzerinden öğrencilerine ulaştırmaktadır. Tüm dersleri izlediğinizde Udemy sertifikanız dijital olarak size sistem tarafından sunulmaktadır. Dijital olarak aldığınız bu sertifikayı EDUKEY.COM.TR sitesi üzerinden sisteme kayıt olarak yüklediğinizde seçeceğiniz bir projeyi eğitimeniniz mentörlüğünde tamamladıktan sonra Basılı EDUKEY kurs bitirme sertifikanızda tarafınıza ulaştırılacaktır.

Eğitmen

Mustafa Kılıç
Mustafa Kılıç
PHP Developer
 • Öğrenci Sayısı:

  357

 • Kurs Sayısı

  1

 • Eğitmen Puanı

  3.20

Özgeçmiş

Çeşitli Sektör ve Firmalarda Backend Developer olarak çalıştıktan sonra bilgi ve deneyimlerimi yeni başlayacak veya kendini geliştirmek isteyen öğrencilere aktarmak için Udemy üzerinde ki ilk kursumu "Sıfırdan İleri Seviye Laravel 5.5 ve Proje Geliştirme" 'yi oluşturdum.

Bu kurs ile birlikte amacım bilgiyi en doğru şekilde öğrencilerime aktararak en yüksek düzeyde verim almalarını sağlamak ve artık firmaların framework bilen personel tercih etmeleri sebebiyle buna uygun öğrencilerin yetişmesini sağlamak olacaktır.

Hali hazırda Backend Developer olarak profesyonel iş hayatıma devam etmekteyim.

Puanlama

Kurs Puanı:3.2

5 Yıldız43
4 Yıldız16
3 Yıldız12
2 Yıldız0
1 Star9
Kursun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

Bu kursta yer alan dersler aşağıda listelenmiştir. Aktif olan başlıklardan örnek dersleri izleyebilirsiniz.