Css Animasyon - Sıfırdan İleri Seviye Animasyon Tasarımlar

Kaçırmayın; Kısa bir süre için bu kurs şimdi yalnızca
49.99 yerine sadece ₺34.99!

Udemy Üzerinden Kayıt Ol | Web Geliştirme Uzmanlığı Komple Seti İncele

Css Animasyon - Sıfırdan İleri Seviye Animasyon Tasarımlar


 • Eğitmen
  Koray SADIKLAR
 • Kategori
  Web Geliştirme
 • Süre
  4.5 Saat
 • Kurs Numarası
  59

Css animasyon özelliklerini ( transition, 2D, 3D transform, animation) en baştan örnek uygulamalar ile öğrenin...

Kurs Açıklaması

Bu kurs 10.000'in üzerinde öğrencisi bulunan EDUKEY Eğitim Akademisi  Danışmanlığında Uzman Eğitmen Koray Sadıklar tarafından hazırlanmıştır. Kursta yer alan müfredat konunun başından sonuna kadar öğrencinin öğrenme disiplininde ilerlemesi baz alınarak ve proje üretmesini sağlamak üzere kurgulanmıştır.

Gelişmiş CSS Animasyonları, CSS Geçişleri ve CSS 2D ve 3D Dönüşümlerini ve daha fazlası için öğrenin! 

İnternette gördüğünüz efektler, animasyonlar, geçişler ve daha bir çok şeyin CSS ile nasıl yapıldığını merak mı ediyorsunuz ?O zaman doğru yerdesiniz. Bu kursta öğreneceğiniz bilgileri tüm projelerinizde kullanabilir, sayfalarınızı daha dikkat çekici ve hareketli hale getirebilir, ziyaretçilerinize etkileşimli sayfalar sunabilirsiniz.

Eğer sizlerde CSS konusunda bilgi sahibiyseniz ve CSS bilgilerinizi bir üst seviyeye çıkarıp becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız bu kurs tam size göre. Sıfırdan Css geçişlerini, animasyonları, 2D ve 3D dönüşümleri birlikte öğreniyor ve örnekler üzerinden uyguluyor olacağız. Teorik eğitimlerin bitiminde internet üzerinde sıkça karşılaştığımız örnek uygulamalar ile artık sizlerde etkileşimli ve dikkat çekici öğeler ve sayfalar oluşturabileceksiniz.

Kursta Yapılan Proje

EDUKEY kursları öğrencilerin temel eğitimi aldıktan sonra proje geliştirmeye odaklanmasını sağlamak üzere müfredatlarını kurgular. Eğitmen Koray Sadıklar Css Animasyon - Sıfırdan İleri Seviye Animasyon Tasarımlar eğitiminde temel eğitimi öğrencilerine sunduktan sonra öğrendiklerini uygulayabilecekleri ve zorlanmadan yapabilecekleri projeleri bu kurs içerisinde öğrencilerine sunmuştur.

Kurs Güncellemesi ve Yapılacak Projeler

EDUKEY Yaşayan eğitimler sunmaya her zaman devam etmektedir. Öğrencilerinin görüş ve önerilerini sürekli dikkate alan EDUKEY öğrencilerinden gelen talep ve isteklere göre kurslarında gerek görüldüğü durumlarda güncellemeyi sürekli hale getirmiştir. Üstelik öğrencilerin ek güncelleştirme ders  ve projelerine ücret ödemeside gerekmez.


Eğitmen

Koray SADIKLAR
Koray SADIKLAR
Yazılım Geliştirici & Eğitmen
 • Öğrenci Sayısı:

  946

 • Kurs Sayısı

  4

 • Eğitmen Puanı

  4.41

Özgeçmiş

Güncel teknolojileri takip edip sürekli yenilenmeyi ve trendleri takip ederek bunların çizgisinde işimi icra etmeye çalışıyorum. Özel bir şirkette 8 yıldır yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım. Yeni şeyler öğrenmek için sürekli araştırma yaparak kendimi güncel tutmaya ve öğrendiklerimi Udemy üzerinden diğer öğrenmek isteyenlere aktarmaya başladım. Öğrenecek ve paylaşacağımız çok şey olduğuna inanıyorum.

Puanlama

Kurs Puanı:4.55556

5 Yıldız7
4 Yıldız0
3 Yıldız1
2 Yıldız1
1 Star0
Kursun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

Bu kursta yer alan dersler aşağıda listelenmiştir. Aktif olan başlıklardan örnek dersleri izleyebilirsiniz.